28.07.2022

IELTS тайм-менеджмент: Засікай час! ЙЙЙ

Приходячи до рішення скласти міжнародний іспит або тест, здобувачем однозначно рухає висока та конкретна мета. Вступ до ВНЗ, кар’єра, імміграція, проф. розвиток, амбіції, і.т.д. (потрібне підкреслити). І мабуть не наявність самого сертифіката про складання, а саме результат такого іспиту впливають на перспективи тієї самої високої мети.

Вибираючи будь-який із ряду можливих схожих іспитів, вам доведеться готуватися ретельно, але ефективно, раціонально плануючи час і відбираючи матеріал, і все для того, щоб отримати максимальний з можливих балів.

Незалежно від того, скільки часу ви відводите на підготовку до кожного іспиту, ви повинні використовувати цей час таким чином, щоб поглинати та утримувати якнайбільше матеріалу за мінімально можливий час. Це означає, що під час навчання вам потрібно залишатися зосередженим і усувати всі інші фактори, що відволікають. Тим не менш, ми в Red Arrow Studio розуміємо, що з огляду на вік інформації та даних, в яких ми живемо, може бути важко відключитися від світу навколо в будь-який момент часу.

Щоб звільнити час для підготовки до іспиту, ви повинні розумно розпоряджатися ним, щоб ефективно виконувати все, що вам потрібно. Ось деякі з наших найкращих порад з управління часом, які допоможуть вам пройти час підготовки до іспиту.

Починай зарання

Наука довела, що чим ширше ваше навчання, тим більше інформації ви, ймовірно, зберігатимете. У цій статті Американської психологічної асоціації розповідається, як роздільне навчання покращує вашу довготривалу пам’ять.

Як завчасно варто розпочати? Зрештою, постарайтеся почати вчитися трохи, перш ніж думати, що вам потрібно почати вчитися. Наприклад, якщо ви вважаєте, що потрібно три місяці для адекватної підготовки до іспиту, плануйте почати за три з половиною місяці до дати іспиту. Якщо ви вважаєте, що вам знадобиться два тижні, плануйте розпочати приблизно за 16 або 17 днів до іспиту. Таким чином, у вас є деяка межа похибки, коли ви можете відволіктися або дозволити іншим зобов’язанням привернути вашу увагу і у вас досі є достатньо часу для підготовки до тесту.

Потрібний план 

Наявність детального плану навчання може допомогти вам визначити, який саме матеріал, які концепції та навички необхідно охопити, а також які стратегії вам у цьому допоможуть, щоб бути підготовленим, а головне впевненим на дату іспиту.

Коли ви складаєте свій план підготовки до іспиту, окресліть, скільки часу ви збираєтеся присвятити щодня та щотижня на підготовку до тесту. Майте на увазі такі речі, як скільки часу ви зможете зосередитися на кожному з видів завдань, які у вас є зобов’язання, які також вимагають вашого часу, і коли буде найкращий час для заняття та самопідготовки.

Крім того, не забудьте спланувати, який матеріал (або секцію з іспиту) ви збираєтеся вивчати і в який день або тиждень з усієї прямої доби, виділеної на підготовку в цілому. Це допоможе вам організувати навчання та переконатися, що ви охопите всі теми, необхідні для складання іспиту. Вам також слід періодично додавати час для підготовки до іспитів, щоб справлятися з практичними завданнями та проходити діагностичні тести (так звані Mock Tests), щоб ви знали, де ви знаходитесь у плані потенційного балу.

Використовуйте свій план підготовки до іспитів, щоб відстежувати прогрес навчання. Таким чином, ви зможете увійти в тестовий день із впевненістю, що ви повністю підготовлені.

Підготовлено Оленою Купріяновою для Red Arrow Studio

 

Посмотрите другие
статьи нашего блога

28.07.2022

Хто такі “portmanteaus” і як їх використовувати?

28.07.2022

IELTS: Structure your Writing

09.09.2022

Red Arrow goes GREENer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla varius massa ac arcu imperdiet, in molestie justo aliquam. Mauris ac tincidunt purus, ut rutrum leo. Aenean vitae laoreet tortor. Mauris posuere fermentum diam egestas pharetra. Quisque consequat sit amet elit pretium sodales. Ut a lobortis nunc. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus consectetur magna ante, quis accumsan magna imperdiet eu. Suspendisse eget luctus diam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.