28.07.2022

IELTS: Structure your Writing

Вчитися влітку здається неприроднім. Але це не привід прокрастинувати для тих, хто завзято йде до мети та втілює мрію у життя. Так давайте сьогодні попрацюємо над секцією Writing – напишемо есе для найпопулярнішого і найпопулярнішого в світі іспиту IELTS.

СТРУКТУРА ЕСЕ ДЛЯ ІСПИТІВ IELTS.
ПАРАГРАФИ
Ні для кого не секрет, що якісно написаний твір вимагає тривалої підготовки і великої кількості часу. Але як же впоратися з таким складним завданням, якщо у вас у запасі всього 40 хвилин для створення есе принаймні 250 слів? Без наших секретних лайф-хаків тут точно не обійтися! Так як при написанні твору ви будете вкрай обмежені в часі, вирішальну роль відіграватиме структура вашої роботи. Саме тому, маючи під рукою готовий план свого майбутнього есе, ви зможете заощадити дорогоцінні хвилини, які можна з користю витратити на покращення якості вашого твору. Пам’ятайте, в секції тесту IELTS при написанні есе дуже важливо, як ви організовуєте ваші ідеї. Логічність викладу ваших думок, безумовно, позитивно вплинуть на ваш загальний бал. Ось основні поради, які допоможуть вам швидко та якісно написати есе: По-перше, структура будь-якої письмової роботи складається з 3-х частин:

  • Вступ;
  • Основна частина;
  • Висновки.
  1. По-перше, кожен абзац має бути присвячений одній ідеї.

Наприклад, якщо ви напишіть такий тип есе як «Переваги – Недоліки» (Advantages-Disadvantages essay), один з ваших абзаців/параграфів в основному повинен бути тільки про переваги, а інший – тільки про недоліки. Тому в першій вступній частині вам слід заявити про тему твору і коротко згадати про її структуру. У жодному разі не намагайтеся пояснювати читачеві свою точку зору у вступі! Ваша мета – лише ознайомити екзаменатора з темою та метою вашої роботи, щоб читаючи перший абзац було ясно про що йтиметься у творі та яка його основна структура.

2. По-друге, не змішуйте контрастних ідей в одному абзаці. Спочатку завжди переконайтеся в тому, що ви починаєте абзац із речення, яке виражає головну ідею/думку.

Це означає, що коли експерт читає першу пропозицію абзацу, він легко розуміє, про що буде параграф.

Якщо ви заявляєте тему, необхідно її розвивати.

Іншими словами, далі вам необхідно пояснити суть вашої головної пропозиції, вам необхідно додати деякі деталі або навести приклад, або навіть зробити і те й інше. Зверніть увагу, ваш приклад має відповідати вашій головній ідеї, про яку ви раніше написали. Саме тому кожен ваш абзац повинен складатися з таких компонентів, як:

  • Теза (Idea) 1-2 пропозиції;
  • Пояснення (Explanation) 2-3 речення;
  • Приклад (Example) 1-2 речення.

3. Не забувайте про слова-зв’язки!

Лінкери є незамінними, оскільки вони точно показують мету кожної пропозиції. Яка ваша мета: ви збираєтеся додати деяку інформацію, написати про причини чи наслідки ситуації, пояснити якусь інформацію більш детально чи зробити висновок? Підходящий лінкер допоможе вам пояснити це екзаменатору! До того ж саме завдяки словам-зв’язкам ви зможете складати складніші пропозиції, тим самим демонструючи свою здатність писати роботи в науковому стилі.

4. Зробіть невеликий висновок кожного абзацу.

Хоча це і необов’язково, як правило, ця стратегія допомагає показати ваші здібності перефразування ідей, а також дає можливість краще пояснити вашу думку. Це приклад хорошого параграфа для основної частини есе: “First of all, maintenance of cultural heritage increases capital inflow to the country through attraction of foreign groups of tourists. , включно з selling entrance tickets до Hermitage в Saint-Petersburg goes to city budget і дозволять їм додаткові expendetures на соціальні потреби. Таким чином, підбивши підсумки можна сказати, що ключем до якісного есе для письмової частини IELTS є чітка і грамотна структура, поділ на параграфи, пояснення ідей та приведення прикладів для кожної з них, а також використання слів-зв’язок для логічності та академічності твору. Ось і все сьогодні! J Якщо ви хочете, щоб ваше есе та усне мовлення перевірив професіонал, відвідайте нашу студію для пробного тесту – 1 годину вашого часу, і ви отримаєте ясний/зрозумілий план дій. Так само ви можете знайти у нас не тільки багато корисної інформації, але й підтримку висококваліфікованих IELTS-фахівців, які нададуть вам детальну інформацію і відгук про більш ніж 100 есе та 100 відповідей по частині Speaking. Зареєструйтесь зараз та почніть підготовку з безкоштовного тесту в реальному часі! Ми сподіваємося, що ця інформація була корисною для вас! Бажаємо Вам удачі у складання іспиту IELTS та отримання вищого балу, який приведе вас у світле майбутнє! З повагою Команда Red Arrow.

Посмотрите другие
статьи нашего блога

28.07.2022

Хто такі “portmanteaus” і як їх використовувати?

09.09.2022

Red Arrow goes GREENer

28.07.2022

IELTS тайм-менеджмент: Засікай час! ЙЙЙ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla varius massa ac arcu imperdiet, in molestie justo aliquam. Mauris ac tincidunt purus, ut rutrum leo. Aenean vitae laoreet tortor. Mauris posuere fermentum diam egestas pharetra. Quisque consequat sit amet elit pretium sodales. Ut a lobortis nunc. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus consectetur magna ante, quis accumsan magna imperdiet eu. Suspendisse eget luctus diam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.