Виши в США: перевір готовність до вступу!

Доуніверситетська підготовка для навчання у США

Ви мрієте про достойну і перспективну освіту в одному із топових вишів США таких як: UC Berkeley, Yale University, American University, Georgetown University, Simmons University, Harvard University, MIT, UC San Diego, Cal Poly in San Luis Obispo!? Отже, пропонуємо вашій увазі ознайомитись з переліком важливих аспектів на що потрібно звернути увагу, рекомендації як краще готуватись та наскільки завчасно.

Звичайно, для отримання якісного результату важливим є, перш за все,  завчасне вивчення умов для вступу, після чого наполеглива підготовка, а саме: знання англійської мови на високому рівні, підтверджені міжнародним сертифікатом IELTS/TOEFL, складання інших міжнародних сертифікатів (SAT / ACT  - для програм ступені бакалавру, або GRE/ GMAT – для програм ступені магістра), підготовка до написання мотиваційного листа та проходження співбесіди.

Якісну мовну підготовку до тесту IELTS/TOEFL потрібного рівня ви зможете отримати у кваліфікованих викладачів RedArrow Studio. Підготовкою до тестів SAT/ACT або GRE/GMAT на початковому етапі можна зайнятись самостійно, однак для досягнення якісного результату рекомендуємо звернутись до відповідних фахівців для занять індивідуально, або записатись на курси підготовки у групах.  Для самостійної підготовки до тестів SAT, LSAT, GMAT та ін. рекомендуємо скористатись безкоштовним ресурсом для вчителів та студентів KhanAcademy.

Перед написанням мотиваційного листа рекомендуємо перечитати якомога більше інформації про навчальний заклад, акредитації, досягнення; переглянути де працюють випускники; продумати про що хотілося б написати та як запам’ятатись і виділитись серед інших аплікантів, ретельно перевірити свій лист на відсутність орфографічних та граматичних помилок.

Збільшити шанси на вступ до топового вишу США на програму для отримання ступеню бакалавру можна завдяки попередньому навчанню у середній школі США. Американська система середньої освіти передбачає 12 років навчання, а отже 11й клас - підготовка до SAT/ACT іспитів та робота над мотиваційним листом. Складання іспитів слід планувати приблизно на кінець навчання в 11му класі, або на початку 12го класу. Більшість топових вузів США приймає заявки завчасно, а саме в період коли ви навчатиметесь у 12му класі, приблизно до 1 листопада. Українські школярі в залежності від академічних досягнень після 10го класу в українській школі можуть продовжити навчання або в 10му, або в 11му класі середньої школи США.

Починаючи з 14 років, українські школярі можуть прийняти участь у програмі літнього табору в США  в контексті довузівської підготовки. Для допуску на програму необхідно володіти достатнім рівнем англійської мови і мати розуміння, яку професію в майбутньому ви  плануєте обрати. Учасники табору матимуть можливість покращити знання англійської мови, отримають академічну підготовку за фахом (теоретична частина (лекції) та практична частина (відвідування підприємств), а також підготовка до тестів SAT/ACT та написання мотиваційного листа, відвідування топових ВНЗ та участь у інформативному заході щодо підготовки аплікації на обрану програму.

І на останок кілька порад щодо вибору навчального закладу у США, які критерії варто враховувати:

  1. Рейтинг навчального закладу. Серед міжнародних рейтингів найбільше роботодавці довіряють QS World University Rankings та Academic Ranking of World Universities. В той же час, звертаємо вашу увагу, що США достатньо вимоглива країна у питанні акредитації ВНЗ, відповідно, який би ВНЗ ви не обрали, викладання скрізь буде на високому рівні, а отже диплом менш відомого університету однозначно також відкриє нові перспективи. В ході вивчення інформації про ВНЗ рекомендуємо скласти свій рейтинг по пріоритетності важливих для вас критеріїв.
  2. Вартість навчання. Освіта у США не є безкоштовною і навіть для самих американців не є дешевою. Однак, важливо зауважити, що саме у США ви можете віднайти купу  фондів та стипендіальних програм, де приклавши певні зусилля, ви зможете отримати часткове або 100% фінансування.
  3. Умови проживання. Рекомендуємо ознайомитись з інфраструктурою ВНЗ та його локацією. В основному більшість студентів обирають проживання саме на кампусі, що є і зручним, і комфортним, і не передбачає додаткових транспортних витрат. Окрім проживання, студенти можуть також і підпрацьовувати на кампусі, що дає можливість отримувати додаткові кошти та бути корисним суспільству.
  4. Додаткові курси. В університетах США зазвичай пропонуються додаткові курси, що допомагають урізноманітнити навчальний план та розкрити вашу особистість повною мірою.
  5. Зверніть увагу на інтернаціональний склад студентів, співпрацю даного ВНЗ з іншими вишами світу та співпрацю з партнерськими компаніями. Зрозумійте для себе, наскільки навчання у даному ВНЗ зможе допомогти вам в отриманні цінних знань та досвіду, необхідного в подальшому для успішного кар’єрного розвитку та професійного становлення.

У разі потреби менеджери освітньої агенції StudySo із радістю допоможуть вам у виборі навчального закладу для реалізації вашої мрії отримання освіти у США. Статтю підготувала Жанна Лугачова, представник агенції StudySo.

Виши в США: перевір готовність до вступу! Виши в США: перевір готовність до вступу!
Бесплатно
Запишись на визит:
  • Бесплатное тестирование и учебный план
  • Бесплатная консультация
  • Пробное занятие
Возраст
Подростки (+13-15)
Старшие классы (16-17)
Студенты (18-22)
Взрослые (23-40)
Взрослые (40+)
Время занятий
Утро (8.00-9.30)
Утро (10.00 - 11.30)
День (11.30-13.00)
День (12.00-13.30)
День (14.00-15.30)
Вечер (16.30-18.00)
Вечер (18.30- 20.00)
Выходные дни (Сб и Вс)
Уровень
Нулевой
Начальный (после средней школы)
Средний (Pre-Intermediate)
Уверенный средний (Intermediate)
Выше среднего (Upper-Intermediate)
Продвинутый (Advanced)
Курс
Индивидуальная программа
Разговорный
Бизнес
Интенсивный
Подготовка к экзаменам IELTS, ESOL
Корпоративный EnglishPro
Записаться!