Психологічна освіта англійською

Психологія - одна із найбільш популярних та перспективних освітніх програм у Німеччині. Практичні німці переймаються психологічним здоров’ям так само, як і фізичним. В Німеччині є загальноприйнятим регулярно відвідувати психолога ще з малечку. На сьогодні психологія знаходить застосування мало чи не в кожній галузі, а саме в медицині, бізнесі, спорті, комунікаціях та ін.. Відповідно німецькі ВНЗ можуть запропонувати широкий вибір можливих вузьких спеціалізацій таких, як загальна психологія, клінічна психологія та психотерапія, прикладна психологія, психологія здоров’я, психологія організації, психологія медіа та реклами, соціальна психологія та ін.. 

Варто звернути увагу, що психологам з іноземними дипломами може бути проблематично підтвердити диплом, і такому спеціалісту скоріш за все буде необхідно проходити додатково хоча б якісь курси саме у Німеччині. Все тому, що підхід до вивчення психології у Німеччині має певні особливості і диплом отриманий в будь-якій іншій країні не котується серед місцевих роботодавців. Для можливості якомога ширшого вибору для працевлаштування та психологічної практики необхідно мати диплом саме степені магістра. При наявності диплому степені бакалавру  можливості кар’єрного розвитку досить обмежені без права вести власну практику.

Щоб стати кваліфікованим психологом в майбутньому  окрім навчання за фахом не менш важливим є наявність та подальший розвиток наступних якостей:

  • Аналітичне мислення. Психолог має відзнаходити взаємозв’язки та робити висновки;
  • Знання англійської мови. Більшість навчальних матеріалів та наукових статей саме англійською мовою;
  • Любов до математики. Статистика та математичні методи займають суттєву частину навчального плану. Окрім того основним є такі предмети, як педагогіка, етика та філософія.
  • Любов до читання. Потрапивши до навчання на психологічний факультет будьте готові багато працювати самостійно, тобто самостійно знайомитись із науковими працями, розуміти дослідження, вивчати мета-аналізи, заповнювати пробіли своїх знань, критично ставитись до статей та обов’язково вчитись виражати власну думку щодо можливого покращення, добре орієнтуватись в аналізі даних.

 

Заробітна плата психолога у Німеччині залежить від багатьох факторів, а саме освіта, досвід роботи, сфера діяльності та місце роботи. В середньому заробітна плата складає 2500 – 5500 євро на місяць.

 

Нейропсихологія – міждисциплінарний напрям психологічної науки спрямований на розуміння зв’язку структури та функціонування головного мозку з психологічними процесами та поведінкою людини. Нейропсихологія передбачає поділ на декілька напрямків, які вирізняються специфікою методів і тактичними завданнями: клінічна нейропсихологія, експериментальна нейропсихологія, реабілітаційна нейропсихологія, психофізіологічна нейропсихологія.

 

Пропонуємо розглянути де в Німеччині можна отримати освіту степені магістра англійською мовою за напрямом «Нейропсихологія» та які вимоги необхідно враховувати для отримання запрошення на навчання.

 

Університет Бонн

 

Програма степені магістр наук « Нейронауки»

 

 

Посилання на програму: https://www.uni-bonn.de/studying/vor-dem-studium/courses/neurosciences-en/neurosciences-master-of-science/neurosciences-master-of-science-single-subject

 

Тривалість навчання: 4 сем

 

Вимоги до диплому: диплом бакалавра або вище за напрямом біологія, психологія, медицина, нейронауки, фізика, хімія, фармацевтика, або інші суміжні напрямки

 

Сертифікат англійської:

IELTS 6.0

 

 

 

Дедлайн подачі:

з 1.01 до 31.03

 

Семестровий збір: 286,81 євро

Університет Георга Августа Геттінген

Програма степені магістр наук «Нейронауки»

 

 

Посилання на програму: https://www.uni-goettingen.de/en/36700.html

 

 

 

 

 

Тривалість навчання: 18 міс

 

Вимоги до диплому: диплом бакалавру по біології, медицині, фізиці, психології, або інших суміжних напрямків

 

 

 

Сертифікат англійської: сертифікат IELTS рекомендується, однак не є обов’язковим

 

Дедлайн подачі:

з 15.09 до 15.01

 

Семестровий збір: 355,31 євро

Університет Гете Франкфурт на Майні

Програма степені магістра наук «Міждисциплінарні нейронауки»

 

Посилання на програму:

http://www.uni-frankfurt.de/35791957?

 

 

 

 

 

Тривалість навчання: 4 сем

 

Вимоги до диплому: диплом бакалавру у сфері біомедицини, біонаук, психології, або інших природничих та математичних напрямків

 

Сертифікат англійської: IELTS 5.5

 

 

 

Дедлайн подачі:

з 1.01 по 15.03

 

Семестровий збір: 366,71 євро

 

 

 

Окрім вище описаних програм для отримання степені магістра наук за фахом Нейропсихології можемо також порекомендувати  аналогічні програми в Університеті Магдебург, Мюнхенському університеті ім. Людвига Максимильяна та ін.

 

Звертаємо увагу, що усі програми психології користуються попитом і мають обмеження, тобто конкурс на місце. Для зарахування враховуються оцінки академічної успішності попереднього навчання, мотивація апліканта, може бути вступний іспит або співбесіда.

 

У разі виникнення додаткових питань для отримання освіти психолога у Німеччині консультанти освітнього агентства StudySo із радістю проконсультують вас та нададуть супровід починаючи від оформлення документів та по усім іншим виникаючим питанням на час організації освітньої поїздки.

 

Стаття підготовлена спеціально для Red Arrow Studio представником освітньої агенції StudySo Лугачовою Жанною.

 

Психологічна освіта англійською Психологічна освіта англійською
Бесплатно
Запишись на визит:
  • Бесплатное тестирование и учебный план
  • Бесплатная консультация
  • Пробное занятие
Возраст
Подростки (+13-15)
Старшие классы (16-17)
Студенты (18-22)
Взрослые (23-40)
Взрослые (40+)
Время занятий
Утро (8.00-9.30)
Утро (10.00 - 11.30)
День (11.30-13.00)
День (12.00-13.30)
День (14.00-15.30)
Вечер (16.30-18.00)
Вечер (18.30- 20.00)
Выходные дни (Сб и Вс)
Уровень
Нулевой
Начальный (после средней школы)
Средний (Pre-Intermediate)
Уверенный средний (Intermediate)
Выше среднего (Upper-Intermediate)
Продвинутый (Advanced)
Курс
Индивидуальная программа
Разговорный
Бизнес
Интенсивный
Подготовка к экзаменам IELTS, ESOL
Корпоративный EnglishPro
Записаться!